Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hazırlık Maçları
Alt 09.08.2014, 22:47   #48
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1069 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Hazırlık Maçları

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben hazırlık maçlarında, alınan galibiyet veya mağlubiyetleri, ölçü olarak kabul etmiyorum.
Hazırlık maçları, oyuncuların birbirlerini tanıması, uyum sağlaması, teknik direktörün, futbolcuları tanıması ve kapasitelerini görmesi açısından çok önemli.
Lig maçı öncesi ne kadar hazırlık maçı yapılırsa takım o kadar hazır olur.
Dediklerinde haklisinda.Kadro olarak takimda ilk yari bir Burhan yoktu birde yeni forvet sahadaydi.Yani kadro bizim eski kadromuzdu.Basaksehir´e
yenmek ve yenilmek önemli degil diyebilirsin.Bende bunda hemfikirim.

Zaten llk macimizi amatör takima karsi 7-0,ikincisini Hollanda 2. liginden bir takimla berabere kalarak ve son macimizida süperlig takimi Basaksehir´e 2-0 yenilerek kapattik.

Sivasspor´da gecen sezon ilk onbirde oynayan bir takim daha 16.dakikada üst üste gelen gollerle sahadan yenik ayriliyorsa baskasinin gösterdigi basariyi bizim neden gösteremedigimizi sorgulamamiz gerektigine inaniyorum.Basaksehir´de olupta bizde olmayan detay neydi bunu irdelemek lazim.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...