Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yönetim Artık Bırakmalı...
Alt 09.11.2014, 10:05   #18
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Yönetim Artık Bırakmalı...

Alıntı:
yigido_furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yigido sivas senin su sitede olumlu 1tane yorumun yokki gecen sene takim iyikende biseyler buluyodun. Kolay saniyosunuz 10yil ust uste super ligte kalmayi. Malatya erzurum hatta kayserinin ordunun ankaragucu hali ortada . Yonetim biraksin tamam yerine aday olacak 1kisi soyleyin sadece. Digerlerini bilmem ama Mecnun baskana sonuna kadar destegimiz tamdir. Hayal edecemeyeceginiz seyler yasatti simdi birileri gelmis para yedi sunu yapti diyosunuz varmi kanidiniz adama iftira ediyosunuz.
O zaman yeterince forumda yaptigim yorumlari okumamissinda " bir tane olumlu yorumun yok", diyorsun.

Neyse ben aday olanlarin herzaman olacagini dusunuyorum sonucta koskoca bir super lig kulubuyuz ve aday olmak isteyenler mutlaka cikacaktir.

simdiye kadar mecnun baskani bende hep destekledim hep arkasindaydim baskanin ama bu gidis sayesinde cok sogdum acik ve net takima transfer yapmadi.
carlos gibi dunya stari getir ama carlosun verdigi listedeki adamlari alma olacak sey mi ?
Iste bu duruma duser takim transfer yapmazsan borcunda olmaz puaninda olmaz.

Taraftarinda bir sabir siniri var insallah balkes maciyla Takim cikisa gecer ama Allah gostermesin bu macdanda 0 puan cekersek artik Yönetim mi istifa eder yoksa hoca mi orasi bizi ilgilendirmez bizi ilgilendiren Sivassporun bu konumdan kurtulmasidir.

Hayirli Günlet.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla