Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 12.12.2014, 22:12   #81
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1035 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesajımın ana temasından bahsediyorum kardeşim. Ben böyle dedim de gördünüz mü ne oldu der gibi bir hava mı var diyorum. Sitemim ise Carlos'a değil. İlk başta destekleniyorsa sonuna kadar desteklensin. Carlos'a bu kadar yük yükledikten sonra ve destekledikten sonra bunu yapanlar eleştirmesinler. Ben gelmesini desteklemediğim halde şu anda takımın hocası olmasından dolayı sonuna kadar kalmasından yanayım. En azından Başakşehir maçı beklenmeli. Eğer olumsuz bir sonuç olursa kendisi istifa etmeli. Anlatmak istediğim kısaca ilk başta beklentisi çok yüksek olanlar ve yanında olanlar bu saatte de arkasında dursunlar.
hocam kusura bakma o zaman sinir ve üzüntü hat safada...bence uzun vadeli çalışılmalı ama Carlos gibi bir adam uzun vadeli çalışacaksa ona göre de kadro kurmalıdır...lakin yönetim anlayışında özellikle de transfer işinde bunu görmek imkanısz...Carlos ilk geldiğinde risk aldığımızı birçoğumuz biliyorduk ilk sene oldukça başarılı oldu ikinci yıl yöentimin rahatlığı ve vurdumduymazlığı kadronun yetersizliği ve aşırı yıpranması carlosu bitirdi..yoksa Roberto Carlos da eleştirilemez değildir..sinirle yazdığım bazı cümleler için de kusura bakma, hepimiz kahroluyoruz daha ne diyelimki..