Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Taraftara ihtiyacımız olacak
Alt 23.12.2014, 09:35   #16
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Taraftara ihtiyacımız olacak

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün programı ilk defa izledim ve dikkatlice dinledim. Sergen'in şu açıklaması benim midemi bulandırdı.

Ekibim bir haftadır Sivasspor'u inceliyor araştırıyor. Bu cümle beni oldukça şaşkınlığa itti. Demek ki yönetim R.Carlos'un istifa etmesini bekliyormuş. Sergen Yalçın ile daha önceden söz kesilmiş.

Eee burası Türkiye. Adamlar böyle oyunlar çevirir. R.Carlos'da eminim bunu duyduktan sonra istifa etmiştir. Bu yapılan yanlıştır hiç bize yakışmadı...
ya kardeşim carlos'un gitmesi gerektiği aylardır belli idi. haftalar öncesinde istifasını verdiği ancak yönetimin vazgeçirdiği dedikoduları çıkmıştı. hala neyin tatavasını yapıyorsunuz? bu yaptığınız sivasspor'a zarar veriyor.

carlos neyin ne olacağını iyi biliyordu. arka planda olan herşey net ama o netlikte vatandaşla paylaşılamıyor, paylaşılmasına gerek de yok zaten.

sergen'in kendini ispat etmek ve söylediklerini gerçekleştirmek için büyük bir hırsla bu işe girişeceğini düşünüyorum. bize düşen sergen'in de beklediği gibi takıma sahip çıkıp destek olmak.

inşallah bu değişiklik çok çok güzel olacak. carlos resmen bu sene takımı dinamitledi ve gitti. unutun gitsin...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...