Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Passolig al vatandaş!
Alt 28.12.2014, 21:41   #208
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Passolig al vatandaş!

Alıntı:
myway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
almayın passolig ve gitmeyin de bu sene şu ligin maçlarına. bir sene sabredin seneye zaten kaldırmak zorunda kalacaklar. ihale düzenlemeden aktifbanka verip, belirli kesimin bankasını ihya edip yüzbinlerce müşteri kazandırmaktan başka bir artısı yok. stadda herkes güya koltuguna oturacakmış da olay çıkaranlar tesbit edilecekmiş de vay anam vay.

ciddi ciddi dertleri bu olsa stad içine 150-200 tane tüm noktalara hakim olacak şekilde güvenlik kamerası yerleştirilip olay çıkaranlar tesbit edilebilir. passolig bu yüzden tamamen ranttır. bu sene benim için futbol yok. pes edip bu illeti alanlara da diyecek pek lafım yok. taraftar birlik olunca tribün gelirleri ortadan kalkan kulüpler geri adım atıp bu uygulamanın kaldırılması yönünde hareket edecekler.

haksız rekabetle ihale edilmiş, taraftarın haklarını çiğneyen bu passolig zaten şuan davalık durumda ve anayasa mahkemesi bu davayı görmeyi kabul etmiş vaziyette. hep beraber izleyeceğiz süreci.
nesin sen iyilerin kahramanı Süpürmen misin ha yoksa şu 4 eylül deki bedavacılardan mısın sana ne kardeşim 8.424 kişi 15 tl parasını çıkartıp vermiş sen misin onların avukatı almayın da gelmeyin de demek ne demek nedir ya takımın bu zor zamanlarında ve şu zor günlerinde 15 tl 20 tl bunlar mı gözetilecek senin gibiler bedava girdikleri için devlet vergisini alamadı e bilet uygulaması geçti işte bedavacı bence çok güzel bir uygulama e bilete evet diyorum hep şiddet önlendi hangi maçta olay oldu hemde senin gibi bedavacılar giremiyor almayınmış bu taraftar senin gibi takımını zor zamanlarında yalnız bırakacağı taraftardan mı akıl alacak Bedavacı
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı tfd5858'a Teşekkür Ediyor...