Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 07.02.2015, 23:33   #76
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

Alıntı:
EneS ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tersini iddia etmedim. Biz kendi pozisyonlarımızı değerlendiremiyorsak kendi hatamız. Bu macı biz hakem sayesinde yendik, mac içerisinde rakibi istediğimiz kadar ezmiş olalım. Hakem Akhisar'ın 2 penaltısını vermedi bize de haksız penaltı verdi. Macı katletme adına bu Fazlasıyla yeterli.

Akhisar'ın durumunda biz olsaydık hepimiz nasıl ahkam kesilirdik acaba..?
Öncelikle sunu belirtmek istiyorum bugunkü maç cok heycanlıydi. Burhan Eşer posizyonu penalti olsun olmasin, Burhan gelisi ve hızını düşünürzek penalti verilmese bile aldatma filan yok, Sari acayip ağır olurdu.

Akhisara 2 tane penalti verilmedi demissiniz , evet 90 dakika Gekas yaptığı hareket tartışmasız penaltiydi, ama birtane daha var demissiniz Eğer Ümit Kurt'in eline top çarptığı posizyonu diyorsanız kesinlikle penalti dehil. Top yerden sekiyor cunku.

Ve lüften yanlış anlamayınız sadece Argumentimi yazmak istedim.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla