Tekil Mesaj Gösterimi
K I N I Y O R U Z
Alt 11.02.2015, 08:51   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart K I N I Y O R U Z

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda oynanan Trabzonspor - Medicana Sivasspor maçında istenmeyen görüntüler ortaya çıktı.

Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanan karşılaşmanın uzatma devreleri arasında konuk takımın kalecisi Ertuğrul Taşkıran'ın kafası yarıldı. Normal süresi 2-2'lik beraberlikle tamamlanan müsabakada uzatmanın ilk yarısı da aynı skorla biterken, ikinci devre öncesi diğer kaleye geçen Ertuğrul, Bordo-Mavili taraftarların sahaya attığı yabancı maddelere maruz kaldı. Kafasına isabet eden madde sonucu yaralanan Kırmızı-Beyazlılar'ın file bekçisi, kanlar içinde kaldı. Sağlık ekipleri, 25 yaşındaki eldivene hemen müdahale etti ve başına bandaj sardı. Oyuna devam eden Medicana Sivassporlu Ertuğrul, maçı tamamladı.

"TRABZONSPOR CAMİASINA YAKIŞMIYOR"

Mücadele sonrasında konuşan Ertuğrul, "Saha içinde inanılmaz olaylar oldu. Sahaya atılan maddeler ki, ben ilk kez böyle şeylerle karşılaştım. Benim hiç hareketim olmamasına rağmen, çok şaşırdım. İnanılmaz cisimler atıldı. Koridorlarda hala tahriklere devam ediyorlar. Trabzonspor arması taşıyan birinin bana küfür etmesi yakışık almıyor, Trabzonspor camiasına yakışmıyor. Ailem, eşim çok merak etti, ağlayarak beni aradılar" sözleri ile isyan etti.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...