Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Tebrikler Sergen Yalçın!
Alt 22.03.2015, 12:22   #29
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Tebrikler Sergen Yalçın!

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili arkadaşlar, haklı çıktığımı düşünüyorum. bazen yanlış gibi görülen bir adım büyük hayırlara vesile oluyor.
Buna göre dünkü galibiyeti sen Sergen'in atilmasina bagliyorsun yani?
Ben ise dünkü galibiyeti sadece ve sadece Bursa'nin defans anlayisina bagliyorum. Böyle defans anlayisi olmaz. Gecen hafta az kalsin kendi evlerinde Balikesir'e bile kaybedeceklerdi.

Sözüm meclisten disari ama insanlar skora göre yorum yapmayi nedense cok seviyor. TT Arenada oynanan ilk Gs maci sonrasi da takimi herkes havaya ucurmustu. Halbuki o macta da Gs dünkü Bursa'nin defans anlayisi ile oynadi. Tek fark, dün yakalanan pozisyonlar gole cevrildi, TT Arenada basta Utaka olmak üzere hepsi ucuzca harcandi.

Simdi diyeceksin ki tek etken Bursa'nin defans anlayisi miydi?
Elbette degildi, yan etkenler de vardir. Örnegin rakiplerin hepsinin kaybetmis olmasi motivasyonu artismistir. Belki senin dedigin gibi Sergen'in kenarda olmayisi da motivasyonu artirmistir. Ama bu etkenleri toplasam %30'u gecmez cünkü ana etken Bursa'nin defans anlayisi idi...

Eger sen dünkü galibiyeti Sergen'in atilmasina bagliyorsan bu mantiga göre eger Eskisehir macinda yine saha kenarinda olmazsa takim yine ucar ilk devre isi bitirir...