Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivas'ı izlemeye gitmediler
Alt 01.06.2015, 18:00   #8
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ı izlemeye gitmediler

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
abi sakın yanlıs anlama şu passoligi ya anlatamadılar yada hala anlayamadınız 15 tl kart parası verdim ondan sonra bilet dısında para vermedim kredi kartı falan değil anlayacağın evimde iş yerimde oturduğum yerden istediğim koltuktan biletimi alıyorum işin diğer kısımları beni ilgilendirmez taraftar olarak rahatça biletimi alıyorum kuyruğa girmiyorum gişedeki görevlinin verdiği saçma sapan yerden izlemiyorum
Mesele o değil ki güzel kardeşim , mesele para da değil mesele bana neden 15 tl vermeyi dikte ediyorlar ki onca boş vaatlerinin hiçbirinin yerine getirilmemesine rağmen.

He diyorlar ki karaborsa bitti hadi ya ! Az çok tribünle iç içe olduk bittimi bitmedimi çok iyi biliyorum kimseye bedavadan konuşmasınlar.

Birde paso suçluyu tespit ediyordu bir aralar öyle doğa üstü gücü vardi ee neden hala kulüpler ceza alıyor ?

Toplum olarak bize dayatılan şeyleri anında kabul etmeden evvel az sorgulamak bizim için gayet iyi olur.
En çok üzüldüğümde tribünlerin bitikleri oynaması ne şov var ne görsellik emeği geçenlere her aklımıza geldimi pek güzel dileklerimizi iletiyoruz !!