Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivas'ı izlemeye gitmediler
Alt 01.06.2015, 19:59   #9
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ı izlemeye gitmediler

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesele o değil ki güzel kardeşim , mesele para da değil mesele bana neden 15 tl vermeyi dikte ediyorlar ki onca boş vaatlerinin hiçbirinin yerine getirilmemesine rağmen.

He diyorlar ki karaborsa bitti hadi ya ! Az çok tribünle iç içe olduk bittimi bitmedimi çok iyi biliyorum kimseye bedavadan konuşmasınlar.

Birde paso suçluyu tespit ediyordu bir aralar öyle doğa üstü gücü vardi ee neden hala kulüpler ceza alıyor ?

Toplum olarak bize dayatılan şeyleri anında kabul etmeden evvel az sorgulamak bizim için gayet iyi olur.
En çok üzüldüğümde tribünlerin bitikleri oynaması ne şov var ne görsellik emeği geçenlere her aklımıza geldimi pek güzel dileklerimizi iletiyoruz !!
bahsettiğin şeylerin hiç biri beni ilgilendirmiyor beni Sivasspor ilgilendirir ilk başlarda bende karşıydım gereksiz bir uygulama ancak şu zıkkım alınmadan maça girilmiyor napalım takımımızı desteklemek için almak zorundayız. Tüm Sivasspor taraftarı protesto etse bu sene kimse maça gitmese sence kimin umrunda olurdu zararı takım görürdü
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla