Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yiğido Cezalı mı?...
Alt 05.08.2015, 21:16   #10
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğido Cezalı mı?...

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Uygulama gayet açık iken;

Bizleri bu duruma getiren, edepten, hayadan, ahlaktan uzak, evladım yaşından kat be kat küçük ne idüğü belirsiz, sokak kültürü alarak yaptığı galiz küfürler nedeniyle tribünün kapatılmasına vesile olan yaratıklar, Allah sizi dilediği gibi yapsın, "hakkım size haram olsun" diyorum bunu demekten çok başka şeyler de demek geliyor ama banlanırım diye söylemiyorum ama anlamışınızdır.

Suçumuz maratondan kombine mi almak?

Yazıklar olsun size...
Her kelimesine Katılıyorum. Ek olarak birkaç şey Söylemek isterim. Öncelikle bu küfürbaz güruhu ben Sivasspor taraftarı olarak kabul etmiyorum zaten. Bunlar, yalnız kendi nefislerini tatmin için stada gelirler. O maçın daha ilk başlarından itibaren toplu biçimde 'Hırsız hakem ' diye bağırdılar. Hakem, ister istemez rakip lehine düdüğe başladı tepki olarak.Yani, onun işini kolaylaştırdılar. Zeka düzeyleri o denli düşük ki '... gol, gol, gol' gibi daha esprili tezahüratlar etseler hem mesaj yerine ulaşacak hem de ceza almayacağız. TFFnin asıl yapması gereken kamera kayıtlarıyla o küfürü edenleri tek tek tespit ettirip ceza miktarı olan 150bin lirayı onlara ödetmek ve daha uzun bir süre maçlardan men etmektir. Bütün Tribünü mahkum etmek kolaycılıktır. Hadi erkekleri geçtim, orada bulunan kadın ve kız çocuklarını da men ediyor bu karar.
Askerde bir ara iki asker hata yapınca bütün bölüğün haftasonu izni iptal oluyordu. Bu ona benzedi.
Neyse, biraz garip gelecek ama tek tesellim, o güruhun da GS maçına giremeyecek olması. Belki içlerinden bazıları ders alır kimbilir. Küfürbazların Yüzünden maratonda olan kombinemi yenilemedim. Vipten seyredeceğim takımımı. Geçen sezon bütün maçlarda toplu küfür edilmemesi için çabalayan biri olarak yoruldum.Sayıları o kadar çok ki baş edemedim. Benden bu kadar.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...