Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor'da Umut Var mı?
Alt 18.10.2015, 22:24   #16
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 875 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor'da Umut Var mı?

....Aşağı tükürsen sakal,yukarı tükürsen bıyık.......Yönetim şu anda büyük bir ikilemde......Sergen i gönderdiler diyelim kimi getirecekler......Sergen büyük umutlarla takımın başına getirildi...Geçen yıl istenen seviyede olmasa da Sergen bu takımı kümede bıraktı;kupada da yarı final oynattı..Bu yıl ise başkanın geçen yıl dediği gibi yeni bir kadro kuruldu;Yiğit,Orhan,Abalo,Erka n,Setkus,Çağatay,Beykan,Hakan gibi oyuncular kampa götürülürken;kamptan sonra transferin bitmesine saatler kala Kone,Baralles,Boye,Yekta tavşandan şapka çıkarır gibi kadroya dahil edildi edildi...Şu anda ilk 11 de oynayan bu yabancılar takıma yeni yeni adapte olmaya başaladılar.....Yekta ise malesef aklını buraya veremediğinden belki de isteksizliğinden,maç eksikliğinden takıma adapte olamadı....Sergen malesef şu ana kadar ne istediği futbolu oynatabildi ne de istediği kadroyu sahaya süremedi.....Yeni kadro kafasını çok karıştırmış olacak ki sürekli denemeler yaptı....En sonunda 1-2 haftadır istikrarlı sayılacak bir 11 de buldu ama skorlar istediği gibi olmadı...Bunun bir çok sebebi olabilir ama sivassporun Sergen in takımı oturtturmasını ,seri galibiyetler almasını bekleyecek zamanı var mı ?...Taraftar sabırsız yönetim suskun,basın sabırsız...Son maçta Baralles in sakatlanmasının takımı nasıl olumsuz etkilediğini hepimiz gördük.....Umuta gelince;sivassporda umutlar bitmez;takım maç kazanamamaya hatta seri mağlubiyetler de alınmaya başlarsa Sergen in durumu ne olur;onu da başkan ve yönetim bilir...Eğer Sergen gidecekse yerine gelecek kişi Sergen den antrenörlük tecrübesi daha fazla olan,teknik ekibi iyi olan ama başarıya aç bir hoca olmalı..Bunun kim olacağını zaman gösterecek..Görünen o ki Sergen'in gitmesi bundan sonra olan maçlarda alınacak sonuçlara bağlı...Sergen in yarın lig tv de yapacağı açıklamalar bize bazı ipuçları verecektir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla