Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Devre arasi transfer önerileri
Alt 02.12.2015, 00:39   #4
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Devre arasi transfer önerileri

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu mesajı bir kaç gün önce başka bir sayfaya yazmıştım..Aynı mesajı tekrar paylaşıyorum...İşte o mesaj:...bjk nın bugünkü oynadığı maçın bant görüntülerini izledim..Arnavutluk takımında oldukça iyi oyuncular var;bu oyunculardan ora sahada oynayan SABIEN LILAJ ı ben beğendim...Tatlı sert bir oyuncu;orta sahanın ortasında ve ön libero da oynayabilen bir oyuncu..1989 doğumlu oyuncu bizim takıma yararlı olur diye düşünüyorum..Bu oyuncu Arnavutluk milli takımında da oynayan bir oyuncu..Oyuncunun sözleşmesi de transfermarkt sitesine göre 2016 Mayısta(bu yılın sonunda ) bitiyormuş..Oyuncunun youtube da da videoları var..İsteyen izleyip bir baksın...
.........Bir ilave daha yapayım bu oyuncu Arnavutluk Milli takımında da 12 defa oynamış bir oyuncu...Bjk maçında bu oyuncuyu 90 dak izledim..Orta sahanın her tarafında oynayan komple bir oyuncu....Bu oyuncu Arnavutluk takımının en son Sporting Lizbon u 15 gün önce 3-0 yendikleri maçta 2 tane de gol atmış bir oyuncu..Bizden hatırlatması...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla