Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Devre arasi transfer önerileri
Alt 11.12.2015, 20:21   #56
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Devre arasi transfer önerileri

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..Bir tek Baralles için 1.5 milyon euro ile anlaşılmış ;ne kadarı peşin vermişler bilmiyoruz...Dani Abalo nun bonservisi elinde olduğu için tercih edildiği söyleniyor...Hakan,Yiğit,Orhan ise küme düşen takımdan alındılar bunlara da fazla para verildiğini düşünmüyorum..Çünkü şimdiki oyuncular çok akıllı sözleşme yaparken bir çoğu küme düşme durumunda 2. ligde oynamaz maddeleri bile koyduruyorlar;bunu tv. de bir çok menecerin katıldıkları proğramlardaki konuşmalarından biliyorum..Anlayacağın sivasspor yerli oyuncular için kulüplerine çok fazla para vermediklerini düşünüyorum..Yekta ise g.s ın alacaklarına karşılık bonservissiz bıraktığı bir oyuncu oyuncu olduğunu gazeteler yazmıştı;ne kadar doğru bilmiyorum...
Benim asıl anlatmaya çalıştığım 5 milyon da versek 4 milyonda versek (ne kadar maliyetleri bilmediğimiz icin ) biz bu adamlardan hiçbir verim alamayacağımız ve dikkatinizi cekiyorsa bu beş Ada'm ya sakat yada yedek neden bu adamlara paramızı verelim şimdi bir forveti bile olmayan takımız gol atamadığımız için 16. Sıradayız
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla