Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Tam Bir Komedi
Alt 29.12.2015, 08:39   #8
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tam Bir Komedi

Okan hocayı en son değerlendireceğim,biz bu hakemlerden ,şampiyonluğa oynadığımız yılların ilk yarıları hariç,çok çektik, halaada çekiyoruz,bülent uygunun gitmesinin nedeni,rıza hocanın bıkıp, artık hakem konuşmamasının nedeni,mesut bakkal ,muhsin ertuğral,sergen yalçın,r.carlos zamanına bakın sivasspor hakemler tarafından nasıl katledilmiş görürüz,şapiyonlukların kaçmasındaki,uefaya gidemeyişimizin arkasındaki,düşme hatlarında dolaşmamızın en büyük nedeni maalesef bu karaktersiz hakemlerdir,elbette takımın kendi hatalarıda var,yönetim hatalarıda var,transfer hataları ,hoca hatasıda varda ,bu nedenler hiçbir hakemin rakiplerimize bedavadan penaltılar uydurup tehlikeli bölgeden çıkmasına,sivassporun en önemli oyuncusunu kritik maç öncesi cezalı duruma düşürmesine sebep değildir,fb maçına gelirsek,sivasspor kendi gibi oynamadı evet,süperlige çıktığımızdan beri fb ile oynadığımız en kötü ,en silik,ençok ezildiğimiz maç oldu,skora yansımadı çok şükür,ancak sivasspor beraberliği yakaladıktan sonra,trübünler tedirgin oldu,korkulu gözlerle ,düşünceli bir şekilde ,tırnaklarını kemirmeye başladılar,aynı haller hakemdede vardı ,fırat efendi ,fb yi mağlup ettirmemek için çoktan harekete geçmişti bile,adeta fb seyirciyle maçı yönetmeye kalktı,sivassporun en önemli futbolcularına seriii halde sarı kart gösterip sindirdi adeta,setkus bile ucuz yırttı,neticede eyyamcılığını bildiğimiz, yıllardır tanıdığımız fırat ,fb galibiyet golünü atınca trübündekiler gibi rahat nefes aldı,öyle çokda gerginlik yaşanmayan maçta bu kadar kartı göstermenin anlamı nedir?elbetteki kötü oyunumuzu hakemlere bağlamıyoruz,ancak çok büyük etken ,sırtında sarı kartı olan oyuncu topa ve adama girmeye korkar nitekimde oyunun son bölümü böyle geçti,okan hocaya gelince, hep diyorum yine diyeceğim,sivasspor için yanlış bir karardı, evet malzeme bu,takım kötü ,yaşlı,beceriksiz,hantal,vurdu mduymaz,ruhsuz,düz oyunculardan kuruluda,ben oynattığı futboldan,verdiği taktikten ,oyuncu değişiminden birşey anlamadım ,anlamıyorumda, ALLAH bu sezon sivassporun sonunu hayır etsin ,bu kafayla sivasspor çok zor ligde kalır .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...