Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor'da Rota Kabze
Alt 04.01.2016, 10:32   #18
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'da Rota Kabze

Daha öncede böyle isimler ortaya atıldı yönetim yalanladı,ben sanmıyorum böyle birşey olacağını,velevki haber doğru ,hasan sonradan oyuna girip oynar diye alınır ,duruma göre yani,belkide yönetimin taktiği budur,millete ölümü göster sıtmaya razı et taktiği,eğer atıfıda yollayacaklarsa ,hiiiç transfer yapmasınlar, kulübü olduğu gibi bırakıp anahtarı kayyuma versinler,kayyumun başınada vali yardımcısını getirsinler ,bu takım ayağa kalkar,anlaşıldıki bu yönetim bıkmış,yorulmuş heyecanını kaybetmiş,son bikaç sezondur saçmalıklarıyla hem takımın futbol kamuoyunda itibarını düşürmüş,sıradan dandik bir takım haline getirmiş,hemde taraftarın staddan çekilmesine ,küsmesine sebep olmuş milletde,fizik,kimya,biyoloji, mantık,felsefe,akıl fikir bırakmamış,birçok taraftarın saçının beyazlamasına,tansiyon hastası olmasına ,sinir sistemlerinin bozulmasına, kelamül vesselam futboldan soğumasına sebep olmuşlardır ,durum çok ciddi farkında değiller,sivasspor henüz düşmüş değil,ancak bu kafalar yüzünden düşecek sanıyorum,yazık bu şehire,yazık bu takıma,yazık bu taraftara,bırakıp gitmek sivasspor için daha hayırlı olacaktır,bu arada okan hocada transferde nekadar vizyon sahibi olduğunu göstermiştir,bunu hasan için demiyorum,taaa en başından beri diyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...