Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferleri nasil buluyorsunuz?
Alt 14.01.2016, 10:21   #40
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Transferleri nasil buluyorsunuz?

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takımın bütün hücum yükü Aatıf'ın üstündeydi, Aatıf'ı kilitlemeyi başaran her takım bizden puan ya da puanları rahatlıkla alır nitelikteydik fakat yapılan Tenase ve Hussain transferleri nokta atışı olmuştur ki forvete alınan David Texeira da hızlı orta sahayı düşününce başarılı bir transferdir. Hasan Kabze transferine ilk söylenti çıktığından beri karşıydım, hala da karşıyım. Özellikle açıklamalarında değindiği "Baba toprakları" konusu beni iyice kızdırıyor. Madem baba ocağını o kadar iyi biliyordun da daha önceki yıllarda bu takıma asıl katkıyı sağlayabileceğin zamanalrda bu takım sana talip olmuşken niye gelmedin baba ocağına, diye sormazlar mı adama? Neyse daha fazla sinirlenmeden defansa geçeyim. Oumari bana göre tam bir kapalı kutu fakat fiziği hiç fena değil, umarım o da fayda sağlar takımımıza.

EDİT : Ayrıca süper lige çıktıktan sonra yaptığımız transferlerin en sağlamları hep devre arası transferler olmuştur. Bu geleneğimiz umarım bu transfer dönemi için de geçerli olmuştur ve uzun yıllar katkı sağlayacak nokta oyuncular almışızdır.
Hasan Kabze yi yanılmıyorsam bir kere istemiştik. Tabii hafızalarımda yanılmıyorsam. Nasip bugüne imiş lakin yaş olarak gecikmiş bir transfer... O zamanlar Kazan, Montepiller gibi takımlar devreye girmiş Avrupa macerası diye sineye çekmiştik (yanılmıyorsam) Şimdi bizde öyle yada böyle bize canını dişine takarak oynaması gerekiyor. Bu takımın şu anda David Texeria nın durumuna göre kadroda kendisine yer bulma durumu mevcut. Bakınız İbrahim Öztürkte geldiğinde veryansın etmiştik. Şimdi gayet memnunuz. Cicinho gibi kendini kabul ettirdi. Kızmayalım, inşallah Hasanda onlar gibi çıkar diye bekleyelim. Ayrıca Tanese ve özellikle Hüseyinden umutluyum. Dediğiniz gibi Aatıfın yükünü hafifletip daha rahat alan bulacaktır. Oumariyi ben son Mönşüngılahbah (diyemiyom ismini) maçında çok beğendim. Riskli oynamıyor müdahelelerde geç kalmıyor ve oyuna giriyor, servis yapabiliyor. Geldiği takım belki alman ikinci liginin vasat üstü takımı olabilir ama benim performans olarak hoşuma gitti ve en hazır oyuncu olarak gördüm. İnşallah yanılmam. ayrıca dikkat çeken bir noktada gönderilmesi istenen Çağatayın performansı oldu. Beni oldukça etkiledi. Bindirmeleri, özgüveni, yaşına rağmen rahat tavırları gayet iyiydi. Diğer gençlerimizde(sonradan oyuna giren) iyiydi ama Çağatay daha hoş oynadı. Galata maçında Cicinhonun cezalı olması o mevkiye hazırlandığını düşüncesi doğdu bende...

Dediğiniz gibi devre arası transferlerinde genelde başarılıyız. Tabii istisnalar hariç...

Bakalım Cumartesi günü bu kadroda kim oynayacak ve nasıl bir görüntü çizecek. Doğrusunu söylemek gerekirse çok meraklıyım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...