Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer
Alt 31.01.2016, 08:16   #763
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer

Anlaşılan ,gerek taraftarlarolsun,gerekse yönetim olsun,bu sezon sivassporun düştüğünü kabullenmiş görünüyor,yönetim haricinde kimsenin umrunda değil sanki,ne valilik,ne belediye,ne sivasın sömürgecileri ,ne siyasilerimizin umrunda değil,bu takım göz göre göre düşüyor,taraftarlar beleş dağıtılan 8 maça 40 tllik kombinelere bile rağbet etmiyor,belediye başkanı desen zerre kadar hayrı yok,kayseri belediyesi yıllarca kayseriyide ,erciyeside el atından değil ,drekt yönetti,borç içindeki gaziantep transfer yapamazken,bakanları nerden finanse ettiyse artık antep takımını hayata döndürdü,mersine bakanı sahip çıkmıştı adını unuttum,hani şu 750 mlyarlıksaati olan bakan ,hatta mersin-sivas maçına bile emrinde çalışan adamı hakem olarak atandırmıştı,görünen köy kılavuz istemez artık,bu takıma acilen çok iyi forvet lazım ,bunu heralde futbolla ilgili olan herkes söylüyor,yönetim 0 ı tüketmiş ,yöneticilere borçlanıyor,onların transfer düşündüğünü ,düşünseler bile ,borca girmeyelim diye alacaklarını düşünmyorum,yukarda örnekler verdim ,bu aşamada diğer faktörlerin müdahil olmasını bekliyorum,başkan sana paramı lazım ?al belediyeden 1 trillyon,al valilik bütçesinden 1 trilyon,al işadamları olarak 1 trilyonda bizden denilmesi lazım da nerdee,ben şahsen böyle bir transfer olacağına inanmıyorum,belki son dakkada ne üdüğü belli olmayan sırık alırlar ,inşallah yanılırımda iyi bir forvet alınırda,gocunmadan herkesten özür dilerim
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla