Tekil Mesaj Gösterimi
Yeni hoca, yeni sinerji ve son umut...
Alt 06.02.2016, 10:41   #1
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Yeni hoca, yeni sinerji ve son umut...

Geçen hafta ki Eskişehirspor maçının neden bu kadar bizleri yaraladığını dün ki maçı izleyince daha iyi anladım. Takımda inanç ve özgüven kaybolmuş durumda, neredeyse pozisyon bulamadan rakibe tepki veremeden maçı bitirdik. Bu saatten sonra Okan hocanın oyuncular üzerinde bir etkisinin kaldığına inanmıyorum. Yönetim bugün gerekli adımları atmalı ve okan hocayla yolları ayırmalı. Okan hoca yerine de yine stajyer hocalar aranmamalı. Başta Bülent Uygun olmak üzere Ertuğrul Sağlam, Ersun Yanal gibi kendini ispatlamış hocalardan birini takımın başına getirmeli.

Tek tek baktığımızda kaliteli bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Ancak alınan sonuçlardan sonra oyuncularda özgüven ve birbirine inancın kalmadığı da bir gerçek. Artık son şansımızın yeni bir hoca ve yeni bir sinerji ile bu takımı ayağa kaldırmak olduğuna inanıyorum. İnşallah bizlerde taraftar olarak bu hafta ki Ç.Rizespor maçı için kenetlenmeliyiz ve tüm tepkilerimizin üstünü örtmeliyiz. Önce yeni bir hoca sonra sahada kendine güvenen bir oyuncu grubu ve onların arkasında olan inanmış bir taraftar grubu. İnşallah Ç.Rizespor maçı bunların başlangıcı olur ve bu senede bu ligin takımı olmaya devam ederiz.