Tekil Mesaj Gösterimi
Mesut Hocamızdan ilk açıklamalar...
Alt 07.02.2016, 19:03   #1
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Mesut Hocamızdan ilk açıklamalar...

Okan BURUK'un istifa etmesi ile yerine getirilen Hocamız Sayın Mesut BAKKAL Tv58 Muhabiri Mustafa ATEŞ'in sorularını cevapladı. İşte detaylar:

Hoşgeldiniz hocam Hayırlı olsun

Hepimize hayırlı olsun

2010 da ayrıldınız zamanki Sivasla şimdikinin arasındabir değişiklik oldumu?

Benim kente bakışım her zaman farklıdır. Çok seviyorum burayı, dostluklarımız, kulübün işleyişi çok farklı. Anlaşmam 15 dakika sürmedi. İhtiyaç varsa burdayız. Sivas çok pozitif yolda. Burda olmakdan inanılmaz mutluyum. İşimiz zor ama inanıyoruz.

Camia sizin gelmenizle umutlu ne diyorsunuz izliyorsunuz şartları ne değişecek reçete nedir

Bugün yeni geldim, Okana başarılar diledik, sevdiğim saydığım bir arkadaş. Öncelikle çok iyi bir kadro var. Birde benim çalıştığım bir oyuncu gurubu var. Yiğit, Hasan, Ziya benim oyuncularım. Cicinho Aatıf da belli. Çok kısa sürede ne yapabiliriz onu düşünüyorum. 14 maçımız var. tek başına götüremem herkese çok iş düşüyor. Arkamıza bakmamamız lazım. 7 galibiyet 1 beraberlik gibi bir amacımız var .Osmanlı maçında çok üzüldüm 70. dakikada oyundan çıktım üzüntüden. Belli bir kadromuz var ufak tefek oynamalarımız olacak iyi olacağız. İnanılmaz Hani derler ya adam gibi adam bir taraftarımız var. Rica ediyorum taraftardan desteğe çok ihtiyacımız var. Herkese ihtiyacımız olacak. Tıpkı 2010 daki sene gibi bütün olalım. Herkes ortak olsun. Duyarlı taraftarımıza inanıyorum. Tribün desteğinin bizim başarımızda ortak olacaktır. Yerel basına da ihtiyacımız var. Ortada bir Sivas kenti var birinci lige ihtiyacı var. Sivas kenti her zaman Süper ligde olacaktır.

Kadronuz da kimler var hocam

Ümit bozkurt var yardımcı hocamız Beşiktaş ve Gençlerbirliğinden. Kaleci antrenörümüz var biliyorsunuz Sivaslıdır Zafer Özgültekin. İki Sivaslı daha var Çağdaş, Ramazan var. Ne yapmamız gerektiğini biliyoruz hepsi çalışkan Üniversite mezunu bir çok yabancı dili olan çocuklar. Gece bile yatmam çalışırım, çalışmayı seviyorum. Dualarınızı da eksik etmeyin

Savaşmamız gerekiyor çünkü osmanlı bizi savaşarak yendi bunu söylemek istemiyorum ama dayak yedik resmen. Konya bile bizden 3 fazla durumları ortada, Bunları izah edeceğiz. Kadromuz çok iyi mücadeleci ısıran oyuncuları oynatacağız. Oynatmak zorundayız. Durumları iyi olmayanlarıda oynatmayacağız. Yoksa kurtulamayız herkesin desteğine ihtiyacım var

Okan Hoca size destek olacağını söyledimi ne düşünüyorsunuz

Ayrılırken beraber başlayalım diye düşünmüştüm. Okana da teşekkkür ederim bizim egomuz yok Okanın bir başarısızlığı yok Eskişehir maçında şanssızdık. Okanıda arayacağız konuşacağız. Sizlerede teşekkür ederiz. Bundan sonra çene yok çalışacağız.

Son olarak Sivaslılara ne dersiniz.

Burdan Sivas kenti hakikaten çok şeyi hakediyor. Gelin doldurun 2-3 saati bize ayırın biz inanıyoruz. Hep iyi düşündüm yine 2010 gibi olacak inşallah. Biz bu işi başaracaız.

Tekrar hayırlı olsun hocam

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 14 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...