Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor - Ç.Rizespor
Alt 13.02.2016, 23:01   #106
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor - Ç.Rizespor

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gencler, yeni hoca 4 de 4
Mersin, yeni hoca 2 de 2
Sivas, yeni hoca ? de ?

Sezon basinda Mersin ile 5 macta 1 puan alan ve sonra görevine son verilen hoca simdi nerede?

5 sene önce takimi 7 beraberlikle ligde tuttu diye getirildi ama o sezon ile bu sezon ayni zorlukta degil.
Takimin ligde kalma ihtimali bence en iyi ihtimalle %10.
Daha altina 2 takimi bile alamamissin, üstündekiler ucmus gitmis.
20 macta sadece 2 galibiyet almissin... zor dostum zor. umarim yanilirim..

Sivasspor'un ligde kalmasi tabiki zor, kolay diyende yokdur, lakin Sivasspor su Rizespor'u yenerse ardindan Konyaspor'u deplasmanda yenerse ozaman seri baslar.. En büyük sorun takimin üst üste puanlar alamamasi , veya Sergen dönemindeki gereksiz beraberlikler... Okan Hocayla beraberligi bile beceremiyorduk o ayri konu demek istedigim ...

Bir takim nasil baslarsa öyle gider ve takim sürekli maglub olursa maglubiyete alisir , Galibiyet serisi yaparsa , daha cok Galibiyetler gelir... Ayrica o futbolcular kendisine inanmali , Taraftarlar tabiki desteklemeli...

Allahin izniyle yarin takimimiiz ruhunu sahaya yansitirsa, inancla, hirsa, yürekli oynarak , kazanamayacak mac yokdur..

Ben Sivasspor'lu oldugum icin insallah diyorum inanmaya cabaliyorum , yoksa benimde genel anlamda ümidim kalmadi..
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...