Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yiğidolar Göreve!
Alt 17.02.2016, 00:34   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğidolar Göreve!

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konuya vakıf değilim lakin Rizesporda akla gelen terbiyesizliğe izin verebilecek bir anlayışın olabileceğini sanmıyorum...Tahminim şu yöndedirki futbolcu bunu özel veya kişisel bir mesaj anlamında yapmıştır yönündedir..
Değerli kardeşim ,bu oyuncunun aslında futbolunu beğenirdim,sivassporda olsaydı belki şuan ilk 6 7 takım içinde olabilirdik,herşey iyi futbol ,kalite değil,birazda ahlak lazım,maalesef çoğu yabancı oyuncuda olmayan bu insanlık ahlakı ,futbol ahlakı en önemliside iş ahlakı bazı türk geçinen oyuncularda hiç yok,ne hikmetse böyle zayıf ahlaklı kişiler genelde bu hareketleri sivasspora yapıyor,daha öncede volkan şen buna benzer hareket çekmişti ,sonra oda özür dilemişti,bu oyuncu müsfettesinin özürü kabahatinden büyük,sanıyorki bu sivasın milleti saf keriz,ben onun gittiği yoldan geliyordum ,adam gibi deseki ;ey sivaslılar maçın atmosferinden etkilendim ,gol sevincini gerçekten istemeyeceğim hareketlerle yaşadım,daha sonra izlediğimde utandım gerçekten özür diliyorum dese bu özrün samimiyetine inanırdım,göz göre göre bu kadar milleti eşşek yerine koyuyor,o yaptığı hareketin anlamı gayet açık ve nettir,ben sizi kestim bitirdim,artık ligde kalmayı düşünmeyin düştünüz anlamına geliyor, acaba ben çokmu yanlış düşünüyorum arkadaşyla anlaşmışda hareketi anlaşmalı yapmışda yersenn..tff adam gibi 3 5 maç ceza versinde aklı başına gelsin .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...