Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yiğidolar Göreve!
Alt 17.02.2016, 21:53   #10
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Yiğidolar Göreve!

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli kardeşim ,bu oyuncunun aslında futbolunu beğenirdim,sivassporda olsaydı belki şuan ilk 6 7 takım içinde olabilirdik,herşey iyi futbol ,kalite değil,birazda ahlak lazım,maalesef çoğu yabancı oyuncuda olmayan bu insanlık ahlakı ,futbol ahlakı en önemliside iş ahlakı bazı türk geçinen oyuncularda hiç yok,ne hikmetse böyle zayıf ahlaklı kişiler genelde bu hareketleri sivasspora yapıyor,daha öncede volkan şen buna benzer hareket çekmişti ,sonra oda özür dilemişti,bu oyuncu müsfettesinin özürü kabahatinden büyük,sanıyorki bu sivasın milleti saf keriz,ben onun gittiği yoldan geliyordum ,adam gibi deseki ;ey sivaslılar maçın atmosferinden etkilendim ,gol sevincini gerçekten istemeyeceğim hareketlerle yaşadım,daha sonra izlediğimde utandım gerçekten özür diliyorum dese bu özrün samimiyetine inanırdım,göz göre göre bu kadar milleti eşşek yerine koyuyor,o yaptığı hareketin anlamı gayet açık ve nettir,ben sizi kestim bitirdim,artık ligde kalmayı düşünmeyin düştünüz anlamına geliyor, acaba ben çokmu yanlış düşünüyorum arkadaşyla anlaşmışda hareketi anlaşmalı yapmışda yersenn..tff adam gibi 3 5 maç ceza versinde aklı başına gelsin .
Muammer Abi..Eski nesil futbolcular gol atar birbirinin üstüne zıplar kenara hocasına koşar bilemedin tel örgülere gidip seyirciyle kucaklaşırdı..Son 10 yıldır futbolcular kendilerini ön plana çıkartmak için birbirinden farklı hareketler içersinde bulunuyorlar...Yapılabilecek çok fazla hareket kalmadığından !!farklı imaj için kafalarında yeni icatlarda bulunabiliyorlar...Ben bu futbolcu konusunda ''yanlış yapmamıştır'' olgusunda ısrarcı değilim sadece tahmin ediyorum...Öte yandan kişinin yaptığı hareketi karşı taraf nasıl anlar işin birde bu boyutu var...Yanlış anlaşılırmı ewet anlaşılır...Örnek vereceğim..Türkiyede en sevmediğim futbolcu Volkan Şendir..(futbol anlamında) Fb ye gidiş tarzından sonra Bursaya ayak basacak yüzüde kalmadı zaten herkez nefret ediyor...(gittiğine değil gidiş tarzı anlamında)Volkanı ben taa Arabayatağıspordan tanırım ...İyide görüşürdüm kendisiyle...Şimdi Volkan bize bir hareket yaptı terbiyesizlik yaptı diyorsun ya...Birinci ağızdan cevap vereyim..Volkan bizzat kendisi söyledi..Yemin ederim abi yaptığım sadece kalp işaretiydi..Benim Sivasla neden derdim olsun demişti....Şimdi bizler bazen hareketleri yanlış anlayabiliyoruza bu bir örnektir...Kim ne derse desin ben Volkanın doğru söylediğine inanıyorum...Bu futbolcuda farklı bir hareket yapmış olabilir bizler yanlış olabiliriz ..