Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Aatif Yeter Artık
Alt 19.02.2016, 21:35   #6
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1035 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Aatif Yeter Artık

Kimse bana Atıfın emeği çok bizi nereler taşıdı dalan diye hikaye anlatmasın Atıfı adam edip vitrine çıkaran kral yapan sivasspor ve büyük taraftartardır ama gel gör li bu şerefsiz transferde adı anılmaya başladktan sonra tamamen kendine oynamaya başladı bu kadar adilik bencillik olmaz ben artık bu bencilin bilerek pas vermediğini düşünüyorum kaç pozisyonda hele de 1-0 iken texeriaya vermediği pas yüzünden bugün kaçan 1 hatta 3 puanın sorumlusu bu şerefsizdir ulan bencil adi takım düşüyor sen hala kendine oynayıp çalım boku yiyorsun ama dur bakalım seneye pttye düşersek atıf efendi kalacan mı bu takımda adam musun değil misn görecem ha inşallah düşmeyiz kalırız o zaman bu bencil bir an önce satılsın yeter lan sinir krizinden öleceğiz yeterr