Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mesut Bakkal'dan olaylı maçın hakemine dest
Alt 23.02.2016, 11:09   #9
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mesut Bakkal'dan olaylı maçın hakemine dest

başka maç ile ilgili yorum yazmak istemem. ama maçı izledim sorun ts li sporcularda. bu ne ilk hakem hatası ne de son olacak. mesut hocada haklı. bakın arkadaşlar buraya alt altta yazsak sayfalar dolar bizi bir çok maçta doğradılar. hiç bir sporcumuzda çıkıp hakeme fiziki temasta bulunmadı. geçmişi şöyle bir yoklayın mesela ilk gözümün önüne sinan engin geliyor. bir sivas maçından sonra olur böyle hakem görememiş falan deyip geçiştirmişti. erman hoca ahmet hoca eh yapacak bir şey yok demişlerdi şimdi kelle istiyorlar. biz bu ülkede verilen penaltının iptalini (akhisar maçı) elle çıkartılan topun (denizli maçı idi yanılmıyorsam) kornere çekilmesinide gördük. ha unutmadan hani bir ts-bjk maçında (fikret ünsal basın toplantısı yapmıştı bjk ile çekiştiğimiz yıl) esame listesinde hata yapmışlardı olayı sümen altı etmişlerdi biz çok geç anlamıştık. tff anladığı halde zaman aşımı için beklemişti ya. bu ts de itiraz etmemişti. etse 3-0 hükmen galip gelecekti falan o zaman neredeydi bu adalet savunucuları. geçiniz efendim bunları. bunlarda ki adalet anlayışı haksızlıkla da olsa ben ben benden başka kimse yok.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sefilix'a Teşekkür Ediyor...