Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kızımızla Birlikte Sivasspor İçin Geldik
Alt 02.03.2016, 23:38   #15
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Kızımızla Birlikte Sivasspor İçin Geldik

Alıntı:
münihli_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
migroArmis abim..abim diyorum cünkü suan icimden geldi, ayni kizinin Sivasspor düsmeyecek dedigi gibi..

Gece vakti bu satirlari okuyunca cok duygulandim cünkü aklima ilk defa stadyuma gittigim 2. lig karsilasmasi Sivasspor-Türk Telekomspor maci aklima geldi ve bizim ne günlerden bugünlere geldigimizi hatirladim tekrar, ki benden daha eski jenerasyonlar var takimimizi 3. ligden bugünlere getirenlere...

Bende Sivasima uzagim, destegim Lig Tv'den ileriye gidemiyor, elimden geldigince yurt disi kamplarinda destekliyorum takimimizi..

O yüzden bu animi sizinle paylasmak isterim:
Burda Bursali bi abim var, sampiyon oldugunuz sezonun ortasinda kendisinden söz almistim, Bursa sampiyon olursa bana store'dan forma alacakti - sonra iste Sampiyon oldunuz ve Ali abi bana karsi sözünü tuttu ve yesil-beyaz formayi ulastirdi bana..o günlerden bugüne sizlere karsi sempatim var Bursali kardeslerim, cok Bursali tanidim ve cok sükür hep iyilerine rastladim..

Forma konusunda ise sunu demek istiyorum; o forma özel bir forma, sampiyonluk formasi, biz olamasakta size actigimiz yoldan sizin sonuna kadar pes etmeyip hak ederek aldiginiz sampiyonlugun formasidir o, ve ben ona sanli Sivassporumun formalari gibi gözüm gibi bakiyorum icin rahat olsun migroArmis abi

Son olarak sunu paylasmak isterim sizinle:

Okulum olmasina ragmen uzun ugraslar sonucu ailemden izni aldim ve (bilmeyenler icin yasim 19)
Sivassporumu desteklemek adina 33. hafta Kayserispor deplasmanina ve 34. hafta Fenerbahce karsilasmasi icin Türkiyeye gelecegim biletimi aldim ve Sivassporumu ne pahasina olsun destekleyecegim, ayrica bir cok üyemizle yüz yüze tanismak, sohbet etmek isterim, insallah nasip olur..
Yolun sonu ,ALLAH korusun, PTT Ligi olsa bile haykiracagim bu armaya olan askimi..
Ayrica passolig konusunda beni biraz aydinlatacak abilerim kardeslerim olursa sevinirim..

Bizler bunlari göze almazsak, Sivassporumuza sahip cikmazsak kim cikacak?
Sadece kendim icin konusmuyorum, ne Yigidolar var hangi sehirlerden kalkip 4 Eylüle destege gidenler. Benim sitemim Sivas'ta, Zara'da, Sarkisla'da nerde olursa olsun kahveye gidip izleyen Sivasli futbolseverlere..
ALLAH askina stadyuma gidin takimimiz giderse bizde gideriz Sivasi kimse hatirlamaz bile lütfen gerekli destegi gösterelim
Allah sonumuzu hayir etsin insallah hayirli geceler..
Kişinin yaşı olgunluğunun temsili değildir..Görüyorumki aklı selim medeni ve olgun bir kardeşimiz paylaşımımıza iştirak etmiş...Sizi kutluyorum..tekbir cümle söyleyeceğim
her daimde bunu söylemişimdir
Bursasporu şampiyon yapan takım öncelikle Sivasspor ve gösterdiği dirayet tuttuğu ışık '' bakın bu imkansız değil ben bunu yapabildim '' mesajıdır
elbetteki Bursa tek yürek oldu elbetteki dinamikler kapitaller lobiler devreye girdi
ama yemin ediyorum Sivasspor olmasaydı ışığı olmasaydı mesajı olmasaydı
şampion olduğumuz yıl bırakın şampiyonluğu ilk üçe bile giremezdik
bundan emin olunuz
Teşekkürler sevdiğim ulu kent takım şehir we insanları ...