Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor kesinlikle pes etmez
Alt 10.03.2016, 13:41   #6
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivasspor kesinlikle pes etmez

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oyundan memnun değiliz... Dın dın yan paslar, topun bizde daha çok kalması gol attırmıyor. Bize GOLCÜ gol attırıyor. Kısacası biz hocanın oyuncu takıntılarından memnun değiliz. Herbiri yarın bir gün bir takım bulur gider ama bizim takımın ismi oracıkta kalır. Kimsenin üzüldüğünü zannetmiyorum. Hepsininde menajeri var. Son 2-3 hafta sonra hepsi menajerlerini sesler kapağı bir tarafa atarlar hocam sen rahat ol... Sen yeterki İbrahim akını sahaya sürme, Sen yeterki Texeria yı oynat. Acaip acaip oyuncu değişikliklerine gitme bu takım puan yada puanlar alır... Biz inanıyoruz ama gel görki fark çok vahim durumda... Herkes Kayserinin fikstürü bizden kötü diyor ama ben öyle düşünmüyorum. Sen artık Feneri Beşiktaşı da yenmek zorundasın başka çarende yok zaten.. Ama bu takıntılarla zor görünüyor...

adres58 söylediklerinin noktası virgülüne kadar katılıyorum ve ilaveten başkanın maç kadrosunu kendisinin hazırlamasını başkandan rica ediyorum, hocanın sürdüğü 11 hepimizi çıldırtıyor, kaleyi korcana derhal teslim etmesi gerekiyor geride cici, boye, yiğit, ziya önlerinde etzaz, adem ileri 4 lü atif, burhan, texeria, beykan cikilabilecek en iyi 11 bu çünkü bu oyuncu kadrosu oyunu dikine oynuyor.
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kendalli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...