Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Trabzonspor - Sivasspor
Alt 15.03.2016, 22:14   #32
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Trabzonspor - Sivasspor

Alıntı:
68yasar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kasımpaşa maçı kırılma anıydı onu kazandık. Ahanda yazdım yine trabzon maçınıda alacağız, içerdeki bursa maçınıda alınca kırmızı çizginin üstünde olacağız.
Kasımpaşa 3 tane Bursa maçı yapar...Bizim Bursada bu yıl iş yok ...Yani Kasımpaşa bizden daha iyi ekip en azından aldığı sonuçlar itibariyle bizden iyi...Söylediklerinize katılıyorum..Sivasspor Kasımpaşa maçını aldıysa Bursa maçını almaması için hiç bir sebep yok...Bursa maçı daha kolay diyebiliriz buna...Lakin Bursa Antalyaya yenildi kalan haftalarda ne yapar bilinmez...Takımın sağı solu beli olmuyor...Trabzon maçınada 3 puana kilitlemeyelim kendimizi 1 puan bile iyidir...Ama bu kadar kötü bir Trabzonu Sivasım yener ise hem tadından yenmez hem sevilmeyen bir takım yenmiş olunur vs...vs.. Her şeyin hayırlısı...Benim finalim Sivasımızın Kayserisporla oynayacağı musabakadır...İşte o müsabakayı ne yapıp ne edip almalıdır...