Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Trabzonspor - Sivasspor
Alt 15.03.2016, 22:33   #33
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Trabzonspor - Sivasspor

İstatistikler benim için havayla civadır,istatistklerde lig maçlarında gs yi istanbulda hiç yenemedik,bunun nedenide oynadığımız 10 maç varsa neredeyse tamamında hakemlerin yanlı kararlarıyla ,sahtekar oyuncuların hakemi aldatmasıyla yenildik hiç futbol olarak ezildiğimiz maç hatırlamıyorum,ts ilede öyle ,olaylı ts-sivas maçından sonra ,nedendir bilinmez,ts maçlarında ts yi galip getirmek için özel çaba sarfediyor,6-1 6-0 yenildiğimiz maçlar var,o maçlardada hakemler hakkaniyetli maç yönetse bu skorları almazdık,inanmıyanlar tekrarını izleyebilir,çoğu kez hep şansa elimizden kurtuldular,bu sezon sivasdaki maçta türkiye liglerinin rekorlarını kırdık ,nasıl yenildik şaştım kaldım,ts hem yorgun olacak,hemde sivasa olan kininden açık oynayacak,sivasa karşı boş oynama alanı bırakan takım naneyi yer,bukadar rezil bi ts yi sivassporun kaçırmaması gerekiyor,1 puanı alsakda olur ,almasakda,önemli olan 3 puanı almaktır,bu ts yi gözümüzde büyütmenin anlamı yok,sivasspor kazandığı takdirde,ligde kalma yolunda büyük adım atmış olur,serinin 2.maçını kazanırsak,bursayıda yeneceğimize inanıyorum,ts ve bursa maçını alırsak z<aten ligdede kaldık sayılır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla