Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Battalla 'ya Dikkat..
Alt 30.03.2016, 13:46   #5
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Battalla 'ya Dikkat..

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Netten baktım kadrolar açıklanmamış sakatlık durumları şu an Bursasporda yok diye biliyorum...
Hal böyle iken ...
Sivassporun alacağı en büyük önlem Battaladır..Boyundan çok büyük işler yapıyor...Bursasporun yarısı Battala demek...Bu arada nefret ettiğim asla Bursasporda görmek istemediğim Sercan Yıldırım üst düzeyde bir form yakaladı özellikle sağ kanadı çok iyi kullanıyor rakıplerını ekarte edip final pasları atıyor....Son 3 haftada Bursaspordaki en önemli anelizlerim bunlar...Tekrar söylüyorum Sivassporun her şeyi bir kenarı bırakıp Battalaya önlem alması gerek (umarım battalada kalede harunda oynamaz Sivassporun işi %60 kolaylaşır ) Şimdilik verebileceğim bilgi bunlar sıcak detaylar olursa paylaşacağım ...Ama n'olur Sivasımız bu maçı alsın yürekten candan bunu arzuluyorum ..
Saol gardaşım teşekkürler sercan sivasspordada oynamıştı bu maçta tepki çekecektir taraftarlardan motivasyonu bozulacağına inanıyorum
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...