Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sezona Bedel Maç
Alt 15.04.2016, 22:11   #9
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sezona Bedel Maç

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şampiyonu bilmem ama düşecek takımın belli olmasına en az 4 hafta daha var diye düşünüyorum...
Ufak bir anektotdur..Bilginize sunmak isterim....Düşecek ile kalacak bellidir diyen arkadaşın söylemine bir parça katılıyorum...Sebebi anektodla birlikte tamda şudur ;
Hep kendimizden örnek veriyoruz (kardeşler bağışlasın ) Biz Bursasporun küme düştüğü yıl son 5 haftaydı sanırım yani aşağı yukarı şimdiki sezona benzer ....Düşen kalan belli değil iken gazetelerin ve medyada bir sahnedede gördüm o yılın şampiyonluk kupasının suretini görmüştük...Prosudür hala aynımıdır bilemiyorum ama o yıl sistem şuydu o yılki şampiyonluk kupası üzerinde bir sonraki yıl yeni ligde oynayacak takımların isimleri yazılı idi...Bursasporun küme düşme durumu yok iken o kupanın üzerinde Bursasporun ismi yazmıyordu...Buradan şu sonuç çıkıyor daha lig tamamlanmadan aslında düşecek (veya düşürelecek takım )belliydi...Kaldıki bizim b jımnastiğe düşmanlığımız demiyelimde nefret etmemiz boş değildir....Oyıl b jımnastik Bursasporun düşürülmesi için federasyon tarafından kullanılan takımdır (ligde iddası olmayan takım statüsündeydiler ve son 5 hafta Bursasporun rakipleriyle oynadılar sadece 1 puan alsalardı Bursaspor kümede kalacaktı en yüksek puanla küme düşen takımda Bursaspordur yanlış anımsamıyorsam 41 veya 42 olmalı )Şimdi bütün bunları ister iseniz araştırabilirsiniz...Doğru olduğunu göreceksiniz...Uzatmadan cevap vermiş olduğunuz kardeş aslında doğru konuşuyor ben buna inanıyorum ..