Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 29.04.2016, 22:21   #2091
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Konu başlığı stad ile ilgili çalışmalar,stadlarda içinde seyirci olmazsa hiçbir işe yaramaz,pasoligle ilgili düşüncelerimi herzeman anlattım,tüm türkiyenin enaz yüzde 90 ıda benim gibi düşünüyor ,ben yalan söylüyorsam stadlardaki seyirci sayısı yalan söylemez,bugün sivasın 5 katı fazla nüfusu olan şehirlerde,göç vermeyen axsine göç alan şehirlerde bile 1000 seyirci ortalaması ile oynanıyor ,istisnalar kaideyi bozmaz,bugün büyük takımlar bile kapasitenin yarısını dolduruyor,sivasın sosyol ,ekonomik,kültürel şartlarınıda düşünürsek 5 6 bin bile bu şartlarda iyi bir ortalama ,özetle GÜNEŞ BALÇIKLA sıvanmaz,gerçekler ortadayken yanlışı savunmak abesle iştigaldir,elbetteki örnekler çoğaltılabilir,bugün akbil yüklüyorsun ,sana diyorlarki 1 ay içinde bitir,bitiremezsen kontörler boşa gidiyor ,niye kardeşim parasını peşin alıyorsun bastıkça eksiliyor zaten ,milletin kullanamadığı biletin parasını gaspetme hakkını size kim veriyor,herkesi doğal ssklı yapıp herkese 5 6 milyar borç yüklemekte aynı böyle milleti söğüşleme tekniği,nereden bakarsan bak hep hortum düzeni işliyor,pasoligin çıkış amacıda böyle bir şey, stadlardaki beleşçileri,yada ne üdüğü bellisizleri stadlardan uxzaklaştırmak olmadığını görmemek için insanın azılı bir yalaka olması ,yada kör olması gerekir,pasoligin 1. amacı toplumu topluca biraraya getirmemek,gelseler dahi muhalif bir tepki ,tezahürat yapmalarını caydırmakTIR,2.amacı herşeyi paraya çevirmeyi seven bir anlayışın futbolada bulaştırılması ,insanların takımlarına olan sevgilerini paraya ,dolayısıylada bu pasoligi icad eden zihniyetin baş işadamının bankasını ihya ettirmek,insanların memleketinin takımını sevmesi hatırına zorla bu bankaya müşteri etmek,kart parası,vize yenileme parası ,ayak bastı parası,pas kart ,vs vss ..gibi kalemlerde milleti söğüşlemektir,tıpkı insanların futbol iddasına duyduğu ilgiyi paraya çevirmek için ,kolon bedelini 2 tlye çıkarrtıkları gibi,süperlotonun kolonunu 2 tl ye çıkarttıkları gibi,neticede bu bir zihniyet meselesi,konu futbol olduğu için diğer konulara değinmiyorum,bugün su ,elektrik,doğalgaz faturalarına anlamını bilmediğimiz adlar altında gereksiz paralar ödüyoruz,baNKALARA kart parası,hesap işletim ücreti,vs.vs ..adı altında insanlar soyuluyor,dün bunlar yoktu ,haa pasoligli zamanla ,pasoligsiz zamandaki 4 eylül stadınıda kıyaslayın bana hak verirsiniz,açın bir braga maçını,izleyin,açın 1 gs bjk ,fb maçını,açın 1 kayseri maçını,ts maçını stadda 2 kişilik boş yer kalmışmı?yanlışı savunmasın kimse ,sakın konyayı filanda örnek vermeyin, elbet birgün bu ne üdüğü bellisiz paso lig kaldırılacaktır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...