Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor - Akhisar BLD
Alt 01.05.2016, 09:37   #80
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sivasspor - Akhisar BLD

Alıntı:
Sivasspormysoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kıymetli Yiğidolar,

Bugün Sivassporumuz maçların maçına (Sivasspor-Akhisarspor, 01.Mayıs.2016 Dört Eylül Stadyumu Saat 16.00) çıkıyor. Tamam ya da devam maçı. Benim şahşi görüşüm şudur. Eğer yukarıda Yiğido ÇorluluYiğido nun 'Kadromuz Belli Oldu' başlığındaki kadro sahaya çıkarsa Aksiharspor şu dersi buradan almış olarak gidecektir inşallah. Dörteylül stadyumuna 3 puan için gidilir sıfır puanla dönülür. Ben yazdıkça üstü kapalı eleştiri alıyordum Eskişehirsporun son haftalarda aldığı puanlar için. Sivasta Sivasspor on kişi kalsın 3 puanı götür, Trabzonsporu dün on kişi bıraktır üç puanı götür, MİY de paf takımıyla oynasın 3 puanı götür, hiç zorlanmdan 9 puan. Samet Aybaba, Trabzonspordan kırmızı kart görmüş olan Aykut Demir'in kolundan babacan bir şekilde tutup olur bunlar haydi çık canın sağolsun gibiydi dün maçı izlediğimizde. Bayağıda rahatlamış görünüyordu. Bütün bunlara rağmen ilahi adalet tecelli edecek Eskişehirspor PTT ligine dönecektir inşallah. Eskişehirsporu ve EsEs tarfatarlarını sever ve sayarım. Büyük bir camiadır kesinlikle hemen kabul ederim. Ancak, bu kadar şansa puan toplanmaz. Tam dokuz puan dile kolay. Bir de FB ye kök söktüren GS den aldıkları 3 puan var. Onu hiç saymadım. Bir şey diyemem maçı izlemedim. Ama GS mahalle takımı değil.

Sonuçların sonucu: Başarılar hep seninle olsun biricik takımım M. Sivasspor. Desteğimiz ve dualarımız hep senin içindir.
Aksiharspordan Cenabı Allahın izni ile 3 puanı alacağımızdan en küçük bir şüphem yoktur. İyiki varsınız yiğidolar.
Saygılarımla.
Destek ile başarı gelecektir.