Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?
Alt 08.05.2016, 19:35   #19
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?

Roberto Carlos'un ilk senesinin devre arasında, iyi atan, güzel tutan iki adam alındığında ve kadro derinliği içinde bir kaç tane gelecek vaat eden adam alınırsa gelecek senelerde iddialı ve hedefli bir takım olacağımızı defalarca kez söyledik, ama borçtan korkuldu hedef küçültüldü..

Hedefi ve bütçeyi 35-36puan için yaparsan o puanları het zaman toplayamazsın.. Kimse hırsız yaftasını kimse için diyemez.. Ama hem Sivasspor başkan ve yönetimi prim yaptı, hemde başkan ve yönetim Sivasspor sayesinde popüler oldular..

Ama şimdi dünkü basın toplantısında popülizm yapılmıştır.. Başarı da tüm övgüleri kabul edilmişse, başarısızlıkta da tüm eleştirileri de sineye çekilmelidir.. Tabiki seviyeli olduğunu sürece..

Erdal Sarılar burada olumsuz eleştiri yapanların delikanlı olmadığını söylüyor.. Yada sosyal medyada yorum eleştiri yapanların.. Ben başta Mecnun Bey'in 7Temmuz sürecinden öncede ve sonrasında da hep müsbet eleştiriler yapan biriyim.. Mecnun Bey yönetiminde ki arkadaşlarına da..

Sırf Başkan ve yönetimi n tüm olumlu icraat ve başarılarında, bu sitede yönetim yalakası yaftasını yediğim çoğu insanlarla burada yönetimin bizim için büyük işler yaptıklarını ifade ettim.. Erdal Sarılar açdın baksın tüm yorumlarıma..

Erdal Sarılar buyursun Ankarada misafirim ılsun, yada ben Sivas'ta olduğum bir gün bir çay ısmarlasın Sivasspor için derdimiz için, fikir alışverişinde bulunalım.. Eksik yönlerimizi bir büyüğümüz olarak o bize söylesin, bizde dertlerimizle beraber dertlenenim..

Burada ki herkesi klavye başında delikanlısı zannetmesin.. İçinde gerçek delikanlılar da vardır..

Herkese selam ve saygılar..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...