Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor - Fenerbahçe
Alt 15.05.2016, 13:47   #20
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 316 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Fenerbahçe

Sizlere iyi haberlerim var yiğidiolar,

Önce bir özür yiğidolar: Bu mesajı KS-MMS (1-1) lik maç için 'Maçı Değerlendirelim' konu başlığı altında yazmıştım. Ancak, bu sene olayları o kadar hızlı yaşıyoruzki hep önümüzdeki maça konsantre olduğumuz için yiğidoların affına sığnarak buraya tekrar taşıdım. Eğer, oaradki yorumu okuduysanız lütfen bu yorumu pas geçiniz. Kıymetli zamanınızı almaya hakkım yoktur''

Dün Dört arkadaşımla Kadir Has Stadyumunda taraftarlarımızın yanında yerimizi aldık ve biricik takımımızı sonuna kadar destekledik. 3 puan bekliyorduk ama acabalarla dolu üç puandı. Allah korusun ya yenilseydik ne yorum kalırdı ne de bir şey .
Ben takımımı beğendim. Ancak, Petkoviç olsaydı Bisesvarın gölünü kesinlikle yemezdi. Kısmet, Ben geçmişe dönük yorum yapmayacağım. Yok gelde şu maça acıma, yok şu maçta şöyle olsaydı vb. gibi. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Ders alıp yola devam ediyoruz. Olmadığına göre olamamıştır. Herşeyin hayırlısı.

İyi haberlerim şunlardır.

1) Kayserispordan alınan bu bir puan da altın değerindedir. Ya hiç ya üç puan diye düşünen yiğido varsa o zaman bugün STSL ye veda etmemiz gerekirdi. Çok şükür veda etmedik. G.Antepspora ve Eskişehirspora 1 puan daha yaklaştık. Haftayı en olumlu kapatan biziz (GAS ve ES ye göre).

2) Eskişehirspor 3 puan alamadı. Alabilir di ama alamadı.

3) Antalyaspor Gaziantepsporu Gaziantepte yenecektir. Antalyaspor TS yi 7-0 yenerek ne kadar güçlü olduğunu cümle aleme kanıtladı. O nedenle GAS yi de yenmek için uğraşacaklardır büyüklüğünü göstermek için.

4) MSS FB yi Sivasta yenecektir inşallah.

5) GB de ESS yi Ankarada rahat yener.

6) En büyük sürpriz. Medicana Sivasspor STSL de kalacaktır. Yani yiğidolar tek armanız, tek takımınız STSL de kalacaktır. Ne demiştim haftalar önce. Kendisi zaten bozkırdan fışkırarak çıkmış bir mucize olan M.Sivasspor mucizevi bir şekilde STSL de kalacaktır.

Saygılarımla.

Futbolcu performanslarına ilişkin gözlemlerim:
Yiğit İncedemir'i mücadeleci futbolundan dolayı içtenlikle kutluyorum. Takımı eksik bırakmadı KK görerek. C. Tanase hakkında hayal kırıklığı yaşıyorum. Artık oynatılması taraftarı değilim. Texeira'nın golcü olmadığını düşünmeye başladım. Ancak, pres, rakip defans arasına sızma, yardımlaşma, orta sahaya gelip rakibin oyun kurmasına izin vermeme vb. gibi özelliklerinden dolayı sahada her zaman görmek isterim. Setkus iyiydi. Ziya Erdal ne yazık ki ilk tercim olmaz artık. Kendisini her zaman severim. Öz evladımız. Mehdi kararsızım. İbre oynatılmamasından yana (ilk 11 de tabiki). Qumari. Çok iyi. John Boye savaşçı. Gerçekten sahada görmek isterim. Burhan Eşer çok iyi niyetli. Ama, artık yoruldu. Oyun tarzını beğendiğim bir futbolcu değil. Aaatif C. zaten herkes tanıyor. Ona minnettarız.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Sivasspormysoul'a Teşekkür Ediyor...