Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor'un Vedası
Alt 20.05.2016, 07:54   #2
Travis Bickle
Yiğido

Travis Bickle - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 361 Travis Bickle FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'un Vedası

dun aksam oturup ağladık en azından kendım ıcın soylıyım ama bugunden ıtıbaren ağlamayı bırakmamız lazım onumuze bakmalıyız oncelıkle pazar gunu kongre var ve bıldıgım kadarıyla aday çıkmadı henuz ben mecnun başkanı artık bu takımın basında gormek ıstemıyorum onu soylıyım ve suana kadar yenı bır aday çıkmadıgı ıcınde yazıklar olsun dıyorum lafa gelınce mılyonlarca sıvaslı var dıyoruz ya....

saha içine inersek mesut bakkalla yollar ayrılmalı daha doğrusu bu sezonda emeğı geçen 3 teknık dırektorunde tek tek ısım yazmıycam artık sivassporda işlerı olmamalı 2. x donemı başladı lafını duymak ıstemıyorum artık mesut bakkal da bunu gorduk tek suclu o değil ama o da diğer vasıfsızlar kadar emek verdı bu duşute

bank asyadakı yabancı kuralıdan haberım yok ben ızlemeyı bıraktıgımda sarıyer felan vardı 2.ligde dardanelspor vardı o zamandan bu zamana cok değişti tabiki her neyse kadroya gelıcek olursam oncelıkle kımın futbolcu kımın adam oldugunu gorucez bu sezon

herkesın takımda kalmak ıstıycegını varsayarak oncelıkle setkus--ibrahim öztürk---mehdi---adem----ibrahım akın ve hasan kabze ile yollar ayrılmalı

yabacı sınırı azalacagı ıcın cicinho ıle devam edılmeyebılır belkı cok tepkı cekıcem ama adam 36 sına geldı o ağır sakatlıktan sonra sağlıklı donucegını sanmıyorum artık futbolu bırakmalı bence teknık ekıbe katılabılır

texeira ve hussain kiralanmalı kesınlıkle

tabı bunları herkesın kalıcagını varsayarak yazıyorum

bız taraftar olarak burdayız hıç bır yere gıtmıycez....
Travis Bickle isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Travis Bickle'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...