Tekil Mesaj Gösterimi
Ankara maçı ve Bülent hoca!
Alt 06.03.2009, 23:21   #1
aciyurt
Acemi Yiğido

aciyurt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aciyurt ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Ankara maçı ve Bülent hoca!

Yarınki Ankaraspor maçı oynadığımız Fenerbahçe maçından daha fazla önem taşıyor. Medyada o kadar yer almasada gerçektende Fener maçından çok çok önemli Ankaraspor maçı. Çünkü, Sivasspor yarınki maçı kayıpsız geçerse, zirveyi kovalayan 4 takımdan en az ikisinin takılacağını düşünüyorum.
Bu yazıyı kaleme aldığım saatlerde henüz Galatasaray-Bursa maçı oynanmamıştı. Bu maçın berabe bitme ihtimali fazla, çünkü Galatasaray’da çok önemli eksikler var.
Trabzonspor zaten evinde oynadığı maçlarda bile çok zorlanan bir takım. Beşiktaş’ın Hacettepe’yi rahat geçeceğini,ancak Fenerbahçe’nin Kayseri’de takılacağınıda düşünüyorum. Bunun iki nedeni var. Her zaman hakemler Fener’in yanında olmaz, ikinciside, Sivasspor maçlarından sonra fazla havaya sokuldu,inşallah Kayserispor bunlara hadlerini bildirir.
İşte bu nedenle Sivasspor’un Ankaraspor maçı çok çok önemli. Tekrar ediyorum,eğer biz bu maçı kayıpsız atlatırsak kesinlikle ve kesinlikle en az iki takım tökezler ve Sivas yine arayı açar.

TAKMA BE BÜLENT HOCA!
Dün Bülent hocayla yaptığımız sahbette, Fenerbahçe maçları sonrasında kendisine ve takımına haksız eleştirilerde bulunmasından dert yandı. Hata birazda bana sitem de bulunarak ”Ya ağbi, bari sen bize sallama,baksana adamlar bahne arıyor Sivas’a saldırmak için...” şeklinde sözler sarfetti. Bülent hocayada izah ettim,benim Sivasspor’a sallamamda art niyet söz konusu bile olamaz.
Şu son iki maçında yenildi diye uykularım kaçtı,spor gazetelerini okumak bile istemedim. Eğer Sivasspor Fenerbahçe’ye deplasmanda 2 farklı yeniliyor, sonrasında da Fener göklere çıkarılıp, Sivasspor’da eleştiriliyorsa o zaman gerçekten Sivasspor büyük takım olmuş demektir.
Yapılan iyi niyetli eleştirilerin her zaman yararı vardır.
Ama o bahsettiğin art niyetli ve önyargılı eleştirilere bende karşıyım. Zaten o zihniyetler Sivasspor’un varlığından rahatsızlar, bunu gerçektende Fener maçlarından sonra hep birlikte gördük.
Onun için fazla kafana takma Bülent hoca,yarınki Ankaraspor maçını kazasız atlatalım bak ondan sonra neler olacak

Kaynak: Abdullah YİĞİT-Hürdoğan Gazetesi
aciyurt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aciyurt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...