Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Carlos'tan Ilginç Açıklama
Alt 21.12.2014, 17:21   #7
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Carlos'tan Ilginç Açıklama

Alıntı:
ddolphiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beylerrrr aklınızı çalıştırın aklınızı... Carlos dünki gitmek ihanet olur sözünden sonra gitmek istiyorsa bilinki yönetim topçu alamayız eldeki malzeme bu demesindendir. Aklınızı çalıştırın ...tamam Carlos kötüde bide topçulara bakın hepsinin yeri garanti... Kimin alternatifi varki kulübeye çekerler aman ben daha dikkatli oynayayım desin? Bende gitsin diyordum ama gelişmelerden sonra anladımki yönetim akıllanmamış. At hırsızlarına takımı emanet etmek isiyorlar...
kardeş biraz aklını çalıştırırsan göreceksin ki, carlos'un alternatifi var ama yönetimin yok! (dikkat yönetim sütten çıkmış ak kaşık demiyorum ha, yanlış anlaşılmasın) o halde kötü gidişata dur demek için ne yaparsın?

bakın kayserispor geçen hafta kongre yaptı, recep mamur'u yeniden başkan seçtiler. adam ben istemiyorum, haberim yok seçtiklerinden dedi, kabul etmedi. bu işler angarya işler ve zor işler. mecnun başkan ve ekibine iyi kötü şükran borçluyuz. kendi adıma şunu biliyorum ki, mecnun başkan bıraksın, ikinci bir aday çıkmayacaktır başkanlık için! kayseri gibi bir sanayi şehrinde bile çıkmıyorsa burada hiç çıkmayacaktır.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...