Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kurtuluş Reçetesi
Alt 05.04.2016, 10:22   #10
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kurtuluş Reçetesi

Kurttuluş reçetesi şudur,antepi yeneceksin,bjk den ne kopartırsak artık,başakşehir maçında ,o stadı 4 eylüle çevirip[istanbuldaki sivas kökenli fb ,bjk,gs taraftarlarınında hiçdeğilse 1 maçlık katkısıyla ,desteğiyle,başakşehiri yeneceksin,evimizde üst üste oynayacağımız akhisaR VE gençleri yenip,deplasmanda kayseriyi yeneceksin,son hAFTA ALLAH kerim ,fb maçı neolur bilemiyorum,şayet şampiyonluğu kaçırmış fb,yada şampiyonluğu kazanmış fb ,zafer sarhoşluğuyla ,tatile biran evvel çıkmak adına yeterince maça adaptasyon olamayacağı için 3 puan imkansız değil,barajın halaa 34 -35 olduğunu düşünüyorum,antep,akhisar,genç ler maçını kazandığımız takdirde,30 puan ediyor,başakşehir &kayseriden 1 tanesini yenip diğeriyle berabere kalmamız şartoğlu şart,bjk ve fb den sürpriz 3 puanda alabilirsek ligde kalırız,rakibimiz sadece kayseri değil,eskişehirde bizim yaptığımız hesapları yapıyor ,zaten antepi yenemezsek,kayseriye yenilirsek,akhisarı ,gençleri yenemezsek hesap kitap işlerinede gerek yok,sivassporun kurtuluş reçetesi ,deplasmanda antep,başakşehir,kayseriyi yenip,evimizdeki akhisarı ve gençleri banko yenip,bjk ve fb den enaz 2 -3 puan kopartmaktır,bursayı yenemeyişimiz tüm hesaplarımızı bozdu maalesef,ben antepi ,akhisarı,gençleri yeneceğimizi,başkaşehir ve kayseriden enaz 4 puan toplayacağımızı,duruma göre bjk ve fb den herhangi birinden sürpriz 3 puan bekliyorum,21+16=37 puanla ligde kalırız.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...