Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yönetim İstifa
Alt 18.05.2016, 12:23   #231
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1027 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
buradan recep yüksele zerre kadar laf söyleyen insan deildir karakter yoksunudur ona söylenen lafa cevap vermeyen admin yönetici kim varsa onlarda karakter yoksunudur.yazım yıllar sonra yine silinecek fakat izi yine kalır
Herşey adabıyla beyfendi...ne Recep Yükseli ne seni ne de yorum yapan arkadaşı tanırım...adabıyla yazan kişiye cevabını verirsiniz...sen kimsin bana karaktersiz diyorsun? Herkes kimin ne oldugunu bilir...cok sukur ne karakterimiz nede adamligimizla ilgili hic sorgulanmadik..sizin uslubunuza karsi yorumunuzu silmeden ve size hakaret etmeden yazdigim bu mesaj bile bir KARAKTER meselesidir..siz hic tanimadiginiz insanlara bile karaktersiz derken buradaki yoneticiler size adabiyla ve KARAKTERLI bir cevap vermistir sanirim..bence şimdi birazda kendi adınıza bunu sorgulayabilirsiniz...size birkez daha cevap yazmayacağımıda belirtmek isterim
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...