Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti
Alt 30.03.2013, 21:56   #9
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
elestiri yapmak istiyorsunuz, ama küfür ve kin ile karistiyorsunuz!
ben hocaya, takima, yönetime karsi herhangi bir elestiriye karsi degilim, ama dedigim gibi elestiri nedir bilmiyorsunuz. 90 dakka kolektif ayip, utanc verici hareketler, sözler sonrasi kim dayanabilir?

Önünüzde Babasinin sagligi ile kendi isine, hayatina zor konsantre olan, ama profesyonel insan oldugu icin, acilarini elinden geldiginde yesil sahalardan, takimdan uzak tutan, sivasspor icin herseyini veren bir hocadir Riza Calimbay. Isini begenmeyebilirsiniz, buna karsi kimse birsey diyemez. Ama küfür etmek, memleketin cocugunu Sivas'tan kovmak istemek, sirf karaktersizlik. Kalbiniz yok. Beyniniz yok. Ama utancinizda yok umarim.
Şşş arkadaşım Türkçen nasıl bilmiyorum ama şerefsiz toplumdan kastını çözemedim. Hele sen şu kelamına bir açıklama getir bakalım. Hiç yakışıyormu sana...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...