Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Korcan'a İyi Haber
Alt 08.03.2012, 18:51   #14
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Korcan'a İyi Haber

Korcan: "Çok mutluyum.."
Tahkim Kurulu tarafından hakkındaki idari tedbir kararı kaldırılan Korcan Çelikay, çok mutlu olduğunu söyledi..

SPORTİVİ'ye yaptığı açıklamada idari tedbir kararının kaldırıldığı için çok mutlu olduğunu dile getiren Çelikay, "Anlatılmaz bir duygu bu. Cezaevi'nden çıktığımızdan beri çok uzun bir zaman geçti ve biz o zamandan beri bunu bekliyoruz. Alakamız olmayan ama yaşanan bir sürü olay oldu. Bizim bunlarla hiçbir ilgimiz yok. Fakat Federasyonun almış olduğu bir idari tedbir kararı vardı. Sonuçta bizim bağlı olduğumuz kurum orası. Tabii ki de bugüne kadar kararlarına saygı duyduk. Bir yandan da hakkımızı aramaya devam ettik. Sonuç itibarı ile idari tedbir kararı kaldırıldı. Ve şu anda gerçekten çok mutluyum. Bunu kelimelerle anlatamayacak derecedeyim denilebilir. Duruşmalar devam edecek. Bizde o duruşmalarda savunmaları yapacağız. Daha sonrası ise yargının verdiği karara bağlı. Biz her zaman ki gibi kendimizden eminiz ve her ne olursa olsun bizim için Hiçbir sıkıntı yok" dedi.

Korcan, konuşmasına şöyle devam etti:
"Geriye dönüp baktığımda çok zor dönemler, çok zor günler yaşadığımı görüyorum. Her şey çok hızlı ve çok olumsuz gelişti benim açımdan. Kendi adıma konuşmak gerekirse bu yaşadığım kötü şeyler benim adıma bir tecrübdeydi. Futbol adına olmasa bile hayat adına bir tecrübe. Ama Allah'ıma şükürler olsun ki hepsi geçti. İnşallah bundan sonrası için her şey çok daha güzel ve olumlu olur benimi çin. Haketmediğim bir çok şey yaşadım. Beni en çok üzen aslında bu oldu diyebilirim."

Korcan, ayrıca futbola olan özlemini de ifade ederek, "Ben bugünden itibaren ciddi anlamda futbol oynamak istiyorum. Bu zamana kadar hep bunu yaptım, hep futbol oynadım. Ama hak etmediğim çok şey yaşadım. O yüzden ilerisi için şu anda tek istediğim futbol oynamak. Üzerine basa basa söylüyorum sadece futbol oynamak istiyorum. Diğer Hiç bir ayrıntı beni ilgilendirmiyor. Temiz bir futbol istiyorum tıpkı eskiden olduğu gibi. Futbol hayatıma en iyi ve en başarılı şekilde devam etmek istiyorum ve bunun için elimden geleni yapacağım" diye sözlerini tamamladı.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...