Tekil Mesaj Gösterimi
Biz alışdık mı desem ?
Alt 04.02.2014, 00:32   #18
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Beitrag Biz alışdık mı desem ?

Gerçekten büyük gaf !!!
Nüfus sayısıyla Türkiye de en önde gelen bu dehşet şehir Sivas'a , bu Sivasspor sevdalısı taraftarlara ohh be Forvet geldi dedirtemediniz ayıp mı desem yazık mı desem yoksa biz alışdık mı desem ?
Bari umutlandırmayin be kardeşim Bizim suçumuz ne bu renkleri karşılıksız sevmekten başka yapmayın Allah aşkına biz size şike döneminde de sırtımızı dönmedik , küme düşmemeye oynarken de tek birşey istedi bu taraftar sizden düzgün transfer arzu etti . Yıldız istemedik ki çok para etsin , biz yeni Balililer yeni Musa Aydınlar Kamananlar Cvetkovlar Mehmet Yıldızlar istedik Sivasın kendisi yıldız yapacağı isimler istedik ama yine hayal kırıklığı yine hüsran ...
Suç Sizde kardeşim suç Sizde Rıza Hoca bu takımdan gitti Rizeye ve yaptığı transferler kıskandırıcı o oraya gidip o oyuncuları getiriyorda bizdeyken Neden Gelmedi o futbolcular hep iklimi bahane ettiniz hadi 1 iklim 2 iklim 3 de mi iklim ? Koca bir şehrin aşkı ile dalga geçilir mi ya dedim ya karşılıksız sevdik diye ışte bu yüzden transferin kapanacağı gece 1 e kadar transfer bekledik uyumak mı önce transfer gelsin sonra uyku ne de olsa gelir dedik daha çok şey dedik de yönetim Beni , bizi duyarmi ki Ben sanmıyorum ama şaşırmaya da razıyım .