Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Etzaz Hussain'e Uyarı
Alt 28.03.2016, 23:33   #9
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Etzaz Hussain'e Uyarı

Etzaz Hussain aynı Grosecki gibi ilerki yıllarda kendini daha da geliştirip yıldız olacak kapasitede bir isim..Etzaz gibi oyuncular ilgi isteyen oyuncular;üzerine düşeceksin,onunla ilgileneceksin..Kadroya alıp maçlarda oynatacaksın..Oyuncu bu şekilde kazanılır...İbrahim Akın a Adem gibi oyunculara verilen değer E.Hussain e de gösterilirse bu oyuncu rahatlıkla kazanılır..Hoca benim sistemime uymuyor demiş...Mesut Hoca bence yanlış yapıyor...Kone de önmüzdeki haftalarda kadoya gireceği için Etzaz ın ilk 18 şansı bile Mesut Hoca ya göre zor gözüküyor...Bu hafta Mehdi sakatlığı dolayısıyla oynamayacağı haberleri var..E.Hussain bu hafta kadroda yer lacaktır..Ama ilk 11 de oynar mı bilmiyorum..Mesut Hoca maça Adem-Yiğit ikilisiyle başlar..2.yarı umarım E.Hussain i de oyuna alır...Oyunun 2 yönünü de oynayan bir oyuncu bal gibi de sivassporda oynar..Nerede oynayacağına da artık hocalar karar versin...Bence sivassporda ilerki maçlarda Kone-Yiğit-Etzaz üçlüsü orta sahada mutlaka bir araya getirilmelidir..Sivassporun Etzaz ın ara paslarına ve uzaktan atacağı şutlara kesinlikle ihtiyacı var...Hoca yı Etzaz konusunda hiç anlamıyorum....Umarım Etzaz Hussain ilerki maçlarda kadroda yer alarak sivasspora katkı sağlar...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...