Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kayserispor - Sivasspor
Alt 08.05.2016, 14:12   #42
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kayserispor - Sivasspor

Akhisar-kayseri maçında kayseriye taş çatlasa 1 puan şans tanıdım şükür gerçekleşti,aslında Akhisar maça asılmadı,2 maçtada bize asıldığı gibi ,asılmadılar maça,ilk yarıda rakibini ezen Akhisar ,2.yarıda resmen uyudu ,önemli değil ,kayseri yenseydi işimiz zordu,kayseri yenilseydi bile ,bizim mutlak kazanmamız gerekiyordu,1 puanlık fark önemli değil,senaryo şu,sivasspor kayseriyi yenip,son hafta fb yi bekliyecek ,kayseride gs ye yenilecek yada berabere kalacak,33 -34 puanda kalacak,sivas 2 maçıda kazanıp 35 yapacak ,bu sonuçdan sonra şimdi rizeyi bekliyorum,eğer ts yatmazsa rizeyi yenerse,rizede evinde antepi yenemezse,rizede işin içinde olur,eskişehirin başakşehiri normal şartlarda yeneceğini düşünmüyorum,aslında gençleride yenemezlerde futbolun içinde başka işler var ,o nedenle pek güvenemiyorum,antepe gelince,rizeyi yeneceklerinide,yenileceklerin ide düşünmüyorum,1 puanla dönerseler,34 yaparlar,son hafta antalyanın adam gibi oynamasını bekleyeceğiz,normal şartlarda antalyayı yenemezler,2 beraberlik 35 puan eder,eskişehir belki 1 galibiyet 1 beraberlik alır,34 puanda kalır,her halukarda sivassporun 2 maçı alması gerekiyor kayseri-sivas final maçı oldu artık.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla