Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yönetim İstifa
Alt 22.05.2016, 07:41   #245
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 380 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şimdi tamda destek olmak varken köstek olmanın geregi yok mecnun başkan bırakacakta takımın başına senmi geçeceksin bu takım tekrar çıkabilir ancak sahipsız kaldıgı kayyumda kaldıgı günleri nede çabuk unuttunuz düşersede mecnun başkanla düşsün o tekrar çıkarır ama başkan giderseki gidecek takım ortada kalır burada klavye hocalıgı yapmak kolay bu şehrin en degerli markasının yok oluşuna çanak tutuyorsunuz.dikat edelim 40 sene daha ömrümüz yok.solugu amatör kümede alırsak yazık olmazmı ??????????????????

Yazınıza harfiyen katiliyorum hocam. Sonradan tureme bi kaç kişi , belirli kişiler onlarda başarısızlıklarda piyasaya çıkıp birilerinin maşaligini yapmakta. İşin garip kısmı buyrun yönetin dendiğinde de kaçacak yer arıyorlar.

Bundan iki hafta önce sivasin ligde kalması mucizelere kaldığında inşallah fener şampiyon olarak ya da şampiyonluk mücadelesi vererek Sivas karşısına gelir bilet fiyatlarını 200 tl den satıp maddi kaynak sağlarız dediğimde benim Sivassporlulugumu sorgulayan bu zihniyet biz yine küme dustuk farkindaysaniz. Peki bu fener maçı biletleri ne kadara satildi en pahalı yer 15 tl. Şimdi siz daha büyük sivassporlusunuz di mi?
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla