Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Saygısızlık !!!
Alt 28.01.2014, 23:15   #3
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Saygısızlık !!!

Keşke hiç program yapmasalardı daha iyi olurdu veya Carlosu Evlerine davet edip Bu sohbeti yapsalar yerinde olurdu
Adamlar ÖZEL sorulardan başka hiç bir şey sormadılar
Yok efendim olgunlar ligine gelirmisin kaç karın var zara belediyesporu takip ediyon mu tek yenilmeyen takım ( menejeri olmadan önce neden gündeme getirmiyordun sayın ateş ) abdullah bey oğlunun oynadığı takım olan 4 eylül belediyeyi sürekli dile getirdi
Ne dediği anlaşılmayan ve bir tecrümanla çıksa daha anlaşılacak ismail mut son dengesizliğini TOP TOPLA gibi kendini bir şey zannetme bu programı SİVAS VE SİVASSPOR ADINA FAYDALI bulmadım inşallah MECNUN OTYAKMAZ Başkanımız izlemiştir daha Carlosa izin vermez bu tür programlara çıkmaması için
Ben bile sıkıldım program bitsede gitse merak transferi SİVASSPORU SİVASLA ilgili soruları beklerken adamlar özel sorular sordular
CARLOSUN sıkıldığı yüz ifadesinden anlaşılıyordu
senenin başında Nail beyde program yapmıştı onun özel sorulardan çok daha çok taraftarın merak ettiği bilinçli bir program yapmıştı hatta ben tekrarını bile izlemiştim o derece iyi programdı bu programı tekrarını değil 1 saniyelik görüntüsünü bile izlemem
Yalnız başı güzel başladı KANGAL köpekleri o ana kadar güzeldi Melihin şarkılarıda iyi hava kattı CARLOSUN konuşmaları mütavaziliği 10 numaraydı
ama program 10 üzerinden eksi 10 aldı benden
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı bahbaba58'a Teşekkür Ediyor...