Tekil Mesaj Gösterimi
--->: YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK
Alt 22.11.2006, 11:13   #6
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 950 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK

Sevgili yiğidolar Sivasımıza ve Sivassporumuza son 3-4 yıl içerisinde çok ciddi yatırımlar yapılmıştır. Stadın üzerinin tamamen kapatılması ise bu çalışmaların son halkasını oluşturuyor.

Düşünün bir kez Türkiye'de Fener stadı hariç hiçbir stadın üzeri tamamen kapalı değil. ( Yanlışım varsa düzeltin!.. Belki Bursa'nın stadı olabilir ama orasıda son derece amatörce kapatılmış... )

Dikkatinizi çekiyorum bizim stadımızın -kale arkaları dahil- tamamının üzeri kapatılıyor ve bunun için yaklaşık 11 milyon ytl ( Eski parayla 11 trilyon ) kaynak ayrılıyor.

Galatasaray, Bursaspor gibi büyük takımların stadlarını yenilemek için yıllardır devletin kapısını aşındırdığı bir ortamda; bizim stadımızın üzerinin kapatılması için şimdilik 5-6 trilyon, önümüzdeki sene ise toplam 11 trilyonu bulacak şekilde kaynak tahsis ediliyor.

Bunları söylüyorum çünkü bu taraftarın bu takıma ciddi yatırımlar yapıldığını bilmesi lazım ve bu bilinçle, yapılan yatırımların hakkını vermesi lazım.

Başta Sayın Başbakan Yardımcımız Abdullatif Şener Bey olmak üzere Sayın Başkanımız Mecnun Otyakmaz'a ve takımdan desteğini esirgemeyen tüm bürokrat, işadamı ve yerel yöneticilerimize teşekkür ediyorum...

Lütfen bu takıma yapılan yatırımların hakkını verelim. Türkiye'nin en güzel ve modern stadlarından birine, yine en modern ve lüks tesislerinden birisine sahip olan Sivassporumuza yapılan bu yatırımları karşılıksız bırakmayalım.

Nasıl mı?.....

Bi zahmet stadları doldurarak ve takıma 90 dakika destek vererek...

Çok mu zor?!...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla