Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü
Alt 05.01.2014, 18:29   #18
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kimseyle gereksiz yere polemiğe girmek istememde,haksızlığa karşıda sessiz kalmak doğru olmaz ,öncelikle rıza hoca burdaki birçok kişiden daha fazla sivaslı ve sivassporludur,sivassporun enzor zamanlarında erdal keser ve bjk li necdeti ve daha birçok ünlü oyuncuları sivasa getirip açılışta hazırlık maçında oynattı,ayrıca rıza hocanın kardeşide bu formayı terletti ,rıza hocanın sivassporda başarısız olduğunada inanmıyorum,rıza hoca en zor dönemde elini taşın altına soktu,siperlihe çıktığımızdan beri en ümütsiz olduğum zamanda sivasspora kazandırdığı groseçki ,eneramo ,navratil ,rada gibi oyuncular büyük katkı yapıp sivassporu ligde tutmuştur,ertesi sezonda onca hakem katliamına rağmen sivasspor avrupayı hakettiği halde gidememiştir,son sezonunda yine okadar hakem hatasına rağmen izleyenlere zevk veren futbol oynatmıştır,belki bikaç kaliteli futbolcu alınsa ve hakemler puanlarımızı çalmasa başka olabilirdi,eğer sivasspor bu ligde mücadele ediyorsa ve şuan ligde üst sıradaysa en az r.carlos kadar hakkı vardır,eleştirdiğimiz yönleride oldu ,inatlaşması ,bazı oyuncularda ısrar etmesi,vs vs ..bu tür tartışmaların burda bu konu başlığı altında tartışılmasının yeri yoktur,insanları bülocu ,rızacı ,r.carlosçu diye fişlemenin, odönemdeki şartlara göre başarılı olmuş hocaya başarısız damgası vurmanın mantığı yoktur,rıza hocayla yediğim içtiğim yada tanışmışlığımız yoktur ,ancak böyle mesnetsiz şekilde suçlanmasına aşşağılanmasına gönlüm razı gelmediği için sivasspora yaptığı iyilikleri hatırlatma gereği duydum,adamın babasının ayağı kesildiğinde geçmiş olsun demek yerine yaw çek git babanın yanında kal diyenler oldu,adamın kızı evleniyor, şunu bunu bırakıp mutluluklar dilemek gerekiyor,ailesine kızlarına mutluluklar diliyorum kendinede 2.yarıda başarılar diliyorum
Arkadaş!
Değerli yorumuna katılıyor, seni tebrik ediyorum...
YİĞİDO'ya işte bu yakışır!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Poyrazcan'a Teşekkür Ediyor...