Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 30.10.2011, 22:35   #10
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?
ilk yarı 25. dak kadar bjk net pozisyonları vardı farkı açabilirlerdi son 20 dak sivasspor beraberliği kazanabilirdi galip bile gelebilirdi net pozisyonları kaçırdık maçta hakem hatası ve rıza hocanın hataları damga vurdu
Maçın en iyisi kimdi : ?
herkes elinden geleni yapmaya çalıştı eneramo çok mücadele etti eneramo iyiydi kaleci borjanda farkın açılmasını önledi yediği gollerde hatası yok tu
Maçın en kötüsü kimdi : ?
maçın en kötüsü mahmuttu mehmet nas groseçki gol atsa bile suarez ben beğemedim hele pedriele inanamadım ogoller nasıl kaçar
Maçta göze çarpanlar?
hakem hatası rıza hocanın kadro seçimi oyuncu değişimleri yanlışları sivassporun pes etmemesi bjk nin futbolve hakem şansı tribünlerin boş gözükmesi
Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :? erman çıkıncaya kadar sivasspor galibiyet golünü atacak gibi oynuyordu sarı kartı olan mahmut bozu alır diyordum almadı maçın kaybedilmesinde baş aktör bu hata oldu yerine hayrettin kerim rada faty birinden biri oynayabilirdi maç 1-1 iken beraberliği korumak için oynanabilirdi kıvanç yerine keita oynayabilirdi yazık oldu puan alacağımız maçı elimizle verdik
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla